Poniżej znajdują się pola logowania. W celu uzyskania dostępu
do ograniczonych stref serwisu, musisz się zalogować.
 
Chcesz zostać członkiem GIG?
Reprezentowanie interesów firmy przez ekspertów z Izby, specjalistyczne szkolenia, zniżki na sprzęt i usługi, porady prawne, wsparcie przy pozyskiwaniu zleceń - to tylko niektóre z przywilejów członków GIG.
dołącz do nas
Pogoda:  
 
O nas

Geodezyjna Izba Gospodarcza jest organizacją samorządu gospodarczego.Geodezyjna Izba Gospodarcza to największa pozarządowa organizacja przedsiębiorców geodezyjnych w Polsce. Powstała we wrześniu 1994 roku z inicjatywy 150 przedsiębiorców geodezyjnych w celu ochrony i reprezentacji jej członków. Została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w XVI Wydziale Gospodarczym-Rejestrowym pod sygnaturą IG-64. Aktualnie zarejestrowana jest w Krajowym Rejestrze Sądowym nr KRS 0000090356.

Terenem działania Izby jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej a siedziba Izby mieści się w Warszawie. GIG stworzyła także Przedstawicielstwa Regionalne działające w poszczególnych województwach.

Geodezyjna Izba Gospodarcza jako izba branżowa reprezentuje przedsiębiorców geodezyjnych w strukturach Krajowej Izby Gospodarczej.


 

      
© Copyright Geodezyjna Izba Gospodarcza 2010-2023
created by mobime studio | support & modifications by GEOBID creators of GEOPORTAL 2